З трьох ділянок зібрали 4400 ц буряків. З першої - у тричі більше, ніж з другої, в з третьої - на 150 ц менше, ніж з першої. Скільки центнерів буряків зібрали з третьої ділянки?
- 25.08.2018 19:10
- Математика
Ответы и объяснения 1
нехай з другої ділянки зібрали х ц буряків, тоді з первшої 3х кг юуряків зібрали, а з третьої 3х-150 ц буряків зібрали, з усіх ділянок зібрали х+3х+3х-150=7х-150 кг буряків. За умовою задачі складаємо рівняння:
7х-150=4400
7х=4400+150
7х=4550
х=4550:7
х=650
3х=3*650=1950
3х-150=1950-150=1800
відповідь: з третьої ділянки зібрали 1800 кг буряків
- 26.08.2018 20:58