SOS...допоможіть написати задачу : сума 2 чисел дорівнює 143 а їх різниця дорівнює 119 знайти обидва числа
- 12.09.2018 06:14
- Математика
Ответы и объяснения 1
х-у=119
х=143-у
143-у-у=119
-2у=119-143
-2у=-24
у=12 - второе число
х=143-12=131 - первое число
- 13.09.2018 04:34