Розгорнутий кут подилений на три частини градусни мири яких виднасятися як
3:5:7
Знайти величини цих частин
- 14.08.2018 14:19
- Математика
Ответы и объяснения 2
Знайти: кут1, кут2, кут3
Розв'язання:
(3:5:7-частинки)
Нехай 1частинка=х
Нехай кут1=3х
Тоді кут2=5х
А кут3=7х
1).3х+5х+7х=180
15Х=180
х=180/15
х=12-1 частинка
2).12*3=36(градусів)-кут1
3).12*5=60(градусів)-кут2
4).12*7=84(градусів)-кут3
Перевірка:36+60+84=180; 180(градусів)- розгорнутий кут
- 16.08.2018 14:21