1. 2,73:(0,18+Х)=3,5
2. Ширина прямокутного паралеліпіпеда 20 см і становить 40% від висоти, та 2/5(дві пятих, простий дріб) від довжини. Знайти об'ем
- 13.09.2018 08:27
- Математика
Ответы и объяснения 1
2,73 : (0,18 + х) = 3,5
0,18 + х = 2,73 : 3,5
0,18 + х = 0,78
х = 0,78 - 0,18
х = 0,6
Проверка: 2,73 : (0,18 + 0,6) = 3,5
2,73 : 0,78 = 3,5
3,5 = 3,5
№ 2.
V = abc - формула объёма
а = 20 см - ширина (40% высоты и 2/5 длины)
b = 20 : 2 * 5 = 50 см - длина
с = 20 : 40 * 100 = 50 см - высота
V = 20 * 50 * 50 = 50 000 куб.см = 50 куб.дм - объём прямоугольного параллелепипеда.
Вiдповiдь: 50 куб.дм.
- 14.09.2018 10:03