Знайти первісну від даної функції, графік якох проходить через точку
f(x)=1/x^5 M( 1/2; -1 )
- 22.07.2018 04:37
- Математика
Ответы и объяснения 1
F(x)=-4x^(-4)=-4/x^4+C
-1=-4/(-1/2)^4+C
-1=-4*2^4+C
-1=-4*16+C
C=63
F(x)=-4/x^4+63
- 23.07.2018 13:38