У школі навчається 800 учнів . Серед них дівчат-на 16% більше ніж хлопців . Скільки дівчат і скільки хлопців навчається у школі.
- 14.09.2018 16:55
- Математика
Ответы и объяснения 1
х+16 - дівчата
х+х+16=100
2х=84
х=84/2
х=42% - хлопці
42+16=58% - дівчата
800 - 100%
х - 58 %
х=800*58/100=464 дівчини у школі
- 15.09.2018 23:03