Полуниця містить 6% цукру. Скільки кілограмів цукру міститьсяв 48кг полуниці?
- 14.08.2018 17:02
- Математика
Ответы и объяснения 1
Пропорция: 48 кг - 100%
х кг - 6%
х = 48 * 6 : 100 = 2,88 (кг) - стiльки кг цукру мiститься в 48 кг полуницi.
2 способ.
1) 48 : 100 = 0,48 (кг) - 1%
2) 0,48 * 6 = 2,88 (кг) - 6%
Вiдповiдь: 2,88 кг цукру.
- 15.08.2018 07:31