60+а=80,100-в=20+10,90-с=50 теңдеуін шешу керек болып тур көмектесесіздерма
- 20.08.2018 17:43
- Математика
Ответы и объяснения 2
а=80-60
а=20
____________
60+20=80
80=80
2) 100-в=20+10
100-в=30
в=100-30
в=70
______________
100-70=30
30=30
3) 90-с=50
с=90-50
с=40
___________
90-40=50
50=50
- 22.08.2018 13:47