Кінь за 20хвилин пробігає 5км а антилопа за 12хв 3600м.швидкість якої тварини більша і на скільки більша?
- 09.07.2018 14:55
- Математика
Ответы и объяснения 2
Швидкість коня 250м/хв (5000м:20хв=250м/хв)
Швидкість антилопи більша за швидкість коня на 50 м/хв (300-250=50)
- 01.01.1970 00:00
- 01.01.1970 00:00