Для приготування джему беруть 4 частини вишень 2 частини смородини,3 частини цукру,скіки треба взяти цукру і смородини якщо маємо 4кг вишень яка буде загальна маса суміші
- 07.08.2018 02:02
- Математика
Ответы и объяснения 1
2) 2×3=6 частины
3) 12 - 6 =6 частины
4) 6-4=2части
Ответ: 2 части положили
- 08.08.2018 00:56