Задание на украинском языке по математике (нет украинкого языка на клавиатуре). Завдання: Сума зменшуваного, видьемника й ризныци доривнюэ 18. Чому доривнюэ зменшуване?
- 25.08.2018 16:32
- Математика
Ответы и объяснения 1
зменшуване дорівнює сумі від"ємника та різниці
наприклад 9-3=6 9+3+6=18
- 26.08.2018 11:12