Для туристів було підготовлено 8730 сувенірів. В 1-2 день було продано 5470 сувенірів, а 2-3 день 5810 сувенірів. Скільки сувенірів продавали кожного дня?
- 04.08.2018 19:13
- Математика
Ответы и объяснения 2
5810-3260=2550 2 день
5470-2550=2920 1 день
- 05.08.2018 12:09
2)8730-5470=3260(сув)-в третий день
3) 2920+3260=6180(сув)-за 1 и 3 день
4)8730-6180=2550(сув.)-во 2 день
- 06.08.2018 17:06