Знайдіть об'єм правильної чотирикутної призми, сторона основи якої дорівнює 3 см, а висота - 7 см.
- 24.07.2018 17:44
- Математика
Ответы и объяснения 1
V = S*H
Площадь основания - квадрат -
S =3*3 = 9 см²
Высота - Н = 7 см.
V = 9 * 7 = 63 см³ - ОТВЕТ
- 25.07.2018 08:26