Для шкільноі ідальні купили пeрсиків, по 15грн за 1кг, і 20 кг яблук,ціна яких на 9грн мeнша від ціни пeрсиків. скільки кілограмів пeрсиків куплeно, якщо вартість яблук однакова.
- 15.08.2018 11:28
- Математика
Ответы и объяснения 1
2)6×20=120 (грн) за 20 кг
3)120÷15= 8 (кг) персиків можна купити на 120грн
- 16.08.2018 01:54