ЗАДАЧА 1\ Довжина прямокутника складає 36 см. Це на 22 см. більше від ширини.Знайди периметр прямокутника. ЗАДАЧА 2.Дельфін занурюється на глибину 25 м. аквалангіст на 300м. а кит смугастик занурюється на 50 м. глибше за аквалангіста. На скільки метрів меньше заглиблюється дельфін .ніж аквалангист і кит смугастик.
- 27.08.2018 15:50
- Математика
Ответы и объяснения 1
36-22=14см-ширина
(36+14)*2=100см - периметр
2задача
300+50=350м занурюється кит
300-25=275м на 275м глибше занурюється аквалангіст ніж дельфін
350-25=325м на 325м занурюється глибше кит ніж дельфін
- 27.08.2018 23:21