Перший спортсменпробігає 100м за12 сек,а другий за 13 сек.скільки метрів пробіжить. Скільки метрів пробіжить кожний спортсмен до зустрічі,якщо вони почнуть біг одночасно назустріч один одному,розійшовшись на 200 метрів
- 15.09.2018 19:36
- Математика
Ответы и объяснения 1
100/13м/с-скорость второго
25/3+100/13=325/39+300/39=625/39 м/с-скорость сближения
200:625/39=200*39/625=8*39/25=312/25 с- через столько встретятся
312/25*25/3=312/3=104м пробежит первый до встречи
200-104=96м пробежит второй до встречи
- 16.09.2018 13:54