Один насос за 6 хв.накачуе 72.л.води.Ск.літрів води накачають два насоси за 3 хв.працюючи разом з однаковою продуктивності.?
- 02.08.2018 19:13
- Математика
Ответы и объяснения 1
1 дiя 72:6=12(л)-води за 1 хв;2 дiя 12·2=24(л)-два насоси за 1 хв;3 дiя 24·3=72(л)Вiдповiдь:72 л води накачають 2 насоси разом за 3 хв.
- 03.08.2018 05:08