Із трьох ділянок зібрали 4т картоплі . З першої ділянки зібрали 860 кг, а з другої у два рази більше ніж з першої. Скільки картоплі зібрали з трьох ділянок???
- 07.08.2018 14:44
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)860 * 2= 1720 (кг) - з другої ділянки
2) 1720 + 860 = 2580 (кг) з першої та другої ділянки
4 тони = 4000 кг
3)4000 - 2580 = 1480 (кг) зібрали з третьої ділянки
Відповідь: з третьої ділянки зібрали 1480 кг картоплі
- 08.08.2018 07:44