У5 бідонах боло 45 літрів молока у банці на 7 л молока менше ні в одном бідоні скільки літрів молока було у одній банці
- 17.07.2018 18:43
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)45:5=9(л)-молока в одному бідоні;
2)9-7=2(л)-молока в одній банці
Відповідь:в одній банці було 2 л молока.
- 19.07.2018 15:09