Хомячкам у зоопарку потрібно на добу 1/5 кг зерна,коренеплодів-удвічі більше,висівок-на 33г менше,ніж коренеплодів.Скільки грамів висівок потрібно хомячкам на добу?
- 09.08.2018 04:02
- Математика
Ответы и объяснения 1
1 кг=1000г
1000/5=200г-зерна в день
200*2=400г-корнеплодов в день
400-33=367г-отрубей в день
Ответ:367г
1 кг=1000 г
1000/5=200г-зерна в день
200*2=400г-коренеплодів в день
400-33=367г-висівок на день
Відповідь:367г
- 01.01.1970 00:00