Катети прямокутного трикутники =6см та 18см.Яким числом буде виражатись тангенс кожного з гострих кутів трикутника
- 02.08.2018 12:21
- Математика
Ответы и объяснения 1
Тангенс-это отношение протилежного катета до прилеглого.Тому
tgα=6/18=1/3, тоді tgβ=18/6=3, α+β=90°
- 03.08.2018 21:36