Замінити зірочку в числі 3203* щоб число було кратним 9.Знайти всі розв"язнання
- 13.07.2018 11:50
- Математика
Ответы и объяснения 1
Число кратно 9 тогда, когда сума его цифр кратна 9
3+2+0+3+х=0(mod 9)
так, как х-цифра, то х=1
- 14.07.2018 02:56