Задача
Трьом папугам на тиждень потрiбно 840г корму. На скiльки днiв вистачить 360г корму одному папузi за однакової щоденної норми годування?
- 13.09.2018 01:01
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 840/3=280 (гр) граммiв потрiбно одному папузi на тиждень
2) 280/7=40 (гр) граммiв потрiбно одному папузi на один день
3) 360/40=9 (дн) на 9 дней вистачить одному папузi
Вiдповiдь: 360граммiв корму вистачить одному папузi на 9 дней.
- 14.09.2018 15:01