З одного дерева зібрали 18 кг слив, а з другого у 2 рази більше. Третю частину усіх слив засушили. скількі кг залишилось ?
- 14.08.2018 15:40
- Математика
Ответы и объяснения 1
18*2=36 (кг)-зібрали з другого дерева
18+36=54(кг)- всього слив
54:3=18(кг)-засушили
54-18=36(кг)- залишилося
- 16.08.2018 00:07