Велосипедист їхав 0,4 год угору і 0,6 год з гори, подолавши за весь час 12,62 З якою швилкістю їхав велосипедист з гори, якщо вгору він їхав зі швидкістю 8,3 км/год?
- 13.07.2018 17:35
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 8,3·0,4 = 3,32 (км) - проїхав угору.
2) 12,62-3,32=9,3 (км) - проїхав з гори.
3) 9,3:0,6=15,5 (км/год) - швидкість з гори.
Відповідь. 15,5 км/год.
- 14.07.2018 06:54