Першого дня автобус їхав 4 години зі швидкістю 70 кілометрів за годину на 2 3 години зі швидкістю 84 кілометри 111 середню швидкість його руху за два дніх
- 17.08.2018 06:35
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 4+3=7(год.) - проехав за 2 дня.
2) 70+84=154(км или год) - швидкість руху за 2 дня.
3) 154 : 7= 22(км или год)
Ответ думаю знаешь .
- 18.08.2018 00:34