Перший токар за 7 днів обточує 280 деталей а другий токар за 6 дныв 180 деталей Скыльки деталей обточять токары працюючы разом 5 дныв
- 01.09.2018 00:56
- Математика
Ответы и объяснения 2
1 токар за день обточуе 40 деталей а 2 токар за день тільки 30 отже за 1 день вони разом за день обточували 70 деталей отже 70*5=350
В:350 деталей
- 02.09.2018 13:58
280:7 =40 (за один день) 180:6= 30(за один день) 40*5 =200 30*5=150 200+150=350
- 03.09.2018 01:49