З одного автовокзалу вирушили у протилежних напрямках два автобуси. швидкість першого автобуса 65 км/ год, а другого - на 10 км/ год більша. яка відстань буде між автобусами через 6 год після початку руху?
- 26.09.2018 10:44
- Математика
Ответы и объяснения 1
65+10=75 км/год. - швидкість другого
65*6=390 км. проїхав перший за 6 годин.
75*6=450км. проїхав другий за 6 годин.
390+450=840 км. - відстань між ними
- 27.09.2018 03:27