Допоможить будь ласка. В одну їдальню завезли 4 мішка борошна, а в іншу - 6 таких мішків. Усього в їдальню завезли 800 кг борошна. Скільки кілограмів борошна завезли в кожну їдальню окремо.
- 11.07.2018 05:44
- Математика
Ответы и объяснения 2
4+6 = 10 (мешков) - всего в 2 заведения
800:10 = 80 (кг) - в каждом мешке
80*4 = 320 (кг) - в 1-е
80*6 = 480(кг) - во 2-е
- 12.07.2018 02:18
4+6=10 мішків завезли в 2 їдальні;
800:10=80кг-у кожному мішку;
80*4=320кг-в першу завезли;
8*6=480кг - в 2 їдальню;
- 13.07.2018 00:24