Відповідь на таке рівняння 4 (а - 3) 6 = 72
- 21.09.2018 10:24
- Математика
Ответы и объяснения 1
4*(a-3)*6=72
a-3=72/(4*6)
a-3=72/24
a-3=3
a=3+3
a=6
проверка
4*(6-3)*6=72
4*3*6=72
- 22.09.2018 00:21