Після підвищення ціни на 10% стіл став коштувати 1760 грн. знайти початкову ціну стола
- 20.07.2018 00:16
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 1760,00:100*10=176,00 (грн.) 10% стоимости
2) 1760,00-176,00=1584,00 (грн.) первоначальная стоимость
- 21.07.2018 06:01