Для бібліотеки першого дня закупили 12 книжкових полиць,а другого-16 полиць за тією самою ціною.За всі полиці заплатили 8400 гривень Скільки грошей
витратили першого і другого дня разом?
- 09.07.2018 01:33
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 12+16=28 (п) для книг купили
2) 8400:28=300(грн) заплатили за одну полицю
3) 300*12=3600 (грн) заплатили першого дня
4) 300*16=4800(грн) заплатили другого дня
Відповідь: 3600 заплатили першого дня ; 4800 заплатили другого дня.
- 01.01.1970 00:00