Довжина спортивного майданчика 125 м а ширина на 35 м менша. 3\5 площі займає футбольне поле а решту майданчики для ігор. яку площу займають майданчики для ігор.
- 22.08.2018 22:02
- Математика
Ответы и объяснения 1
40 - 16 = 24 (м) - ширина саду.40 х 24 = 960 (м2) - площа саду.960 : 3 = 320 (м2) - площа зайняли яблуні.960 - 320 = 640 (м2) - займають інші фруктові дерева. отримай пункти.Помітьте як "Кращий відповідь"
- 23.08.2018 17:27