Обчислити периметр трикутника та його сторони, якщо сума першої і другої сторін 14см, першої і третьої - 17см, а сума другої і третьої - 19см.
Батькові 39 років, а синові 14. Через 16 років вік сина і доньки разом буде рівний віку батька. Скільки років доньці зараз?
- 10.09.2018 11:20
- Математика
Ответы и объяснения 1
А+б=14
а+с=17
б+с=19
а,б,с-это стороны треугольника
(б+с)-(а+с)=19-17=2
б+с-а-с=2
б-а=2
б=2+а
а+(б=2+а)=14
2а=12
а=6 см
б=14-6= 8 см
с=19-8=11 см
периметр 6+8+11=25 см
Вторая задача:
39+16=14+16+Х
55=30+Х
Х=25 лет будет дочке через 16 лет
25-16=9 лет дочке сейчас
- 11.09.2018 01:32