Обчисли площю поверхні прямокутного паралелепіпеда, виміри якого дорівнюють:
1) 5см, 3см і 2см;
2) 3дм, 4дм і 7дм;
- 12.08.2018 19:56
- Математика
Ответы и объяснения 1
S = 2 * (a*b + a*c + b*c)
1) a = 5 см
b = 3 см
c = 2 см
S = 2 * (5*3 + 5*2 + 3*2) = 2 * (15 + 10 + 6) = 2 * 31 = 62 кв.см
2) a = 3 см
b = 4 см
c = 7 см
S = 2 * (3*4 + 3*7 + 4*7) = 2 * (12 + 21 + 28) = 2 * 61 = 122 кв.см
- 13.08.2018 21:23