Груші становлять 30% усіх фруктів, що завезли до магазину, сливи 8/21 залишку, а яблука - решту 234 кг. Скільки всього кілограмів фруктів завезли до магазину?
- 11.09.2018 12:44
- Математика
Ответы и объяснения 1
8/21*(100-30)=8/21*70=8/3*10=80/3=26 2/3%- сливы
100-30-26 2/3=43 1/3=130/3%-яблоки
234:130/3=234*3/130=117*3/65=351/65=5,4 кг- составляет один %
5,4*100=540кг завезли всего
- 12.09.2018 05:04