Будь-ласка допоможіть виконати рівняння -3(5x-4)+2(x+4=-6 але одне прохання напищіть із діями!
- 07.09.2018 00:22
- Математика
Ответы и объяснения 1
-3*(5х-4)+2*(х+4)=-6
-15х+12+2х+8=-6
-15х+2х=-6-8-12
-13х=-26
х=26:13=2
Проверка:-3*(5*2-4)+2*(2+4)=-6
-3*6+2*6=-6
-18+12=-6
-6=-6
- 08.09.2018 23:09