Е шматок шовку довжиною 8м. Як, не користуючись метром (чи iншою мiркою довжини), вiдрiзати вiд нього 6м.?
- 26.08.2018 10:20
- Математика
Ответы и объяснения 2
Очень легко
сначала сложить его в 4 раза и получится, что 1 кусок = 2м
а потом отрезать один и получится 6м
- 27.08.2018 08:36
Зігнути вдвоє (4м), половину ще зігнути вдвоє (2м) і відізати половину половини.
8/2=4м половина
4/2=2м половина половини відрізати
8-2 =6м залишиться
- 28.08.2018 21:48