Із селища в місто до театру прийіхало 218 учнів у чотирьох великих автобусах і в кількох малих у кожному великому автобусі йіхало по 32 учні а в кожному малому по 18 учнів скільки було малих автобусів
- 23.09.2018 18:07
- Математика
Ответы и объяснения 1
4*32=128 уч. в больших автобусах
218-128=90 уч. в маленьких автобусах
90/18=5 авт. - маленьких
- 24.09.2018 20:52