10 іграшок поклали у дві коробки . коли з коробки у якій було більше іграшок взяли 4 то в обох коробках іграшок стало порівну . скільки іграшок було в кожній коробці спочатку
- 13.07.2018 05:05
- Математика
Ответы и объяснения 1
10÷2=5(ігр)-порівну
5-4=1(ігр)-залишилось коли забрали
10-1=9(ігр)-було в іншій
відповідь:1і9 було спочатку
- 14.07.2018 15:17