Відстань між двома селами дорівнює 11,7 км. З цих сіл назустріч один одному вирушили два вершника, які зустрілись через 0,6 год після початку руху.
Знайдіть з якою швидкістю рухався кожний вершник, якщо швидкість першого на 1,3 км/год більше швидкості другого.
- 26.08.2018 21:45
- Математика
Ответы и объяснения 1
Нехай швидкість другого вершника Х км/год, тоді швидкість першого -
(х+1,3)км/год. Складаємо рівняння:
0,6(х+х+1,3)=11,7
2х+1,3=11,7:0,6
2х+1,3=19,5
2х=19,5-1,3
2х=18,2
х=18,2:2
х=9,1(км/год)- швидкість другого вершника;
2) 9,1+1,3=10,4(км/год) - швидкість першого вершника.
- 27.08.2018 22:01