Периметр прямокутника дорівнює 80 см.Знайдіть сторони прямокутника, якщо одна сторона на 4 см більша за іншу.
- 19.07.2018 09:54
- Математика
Ответы и объяснения 1
Х см - одна сторона
х + 4 см - другая сторона
(х + х + 4) * 2 = 80
х + х + 4 = 40
2х = 36
х = 18 см - одна сторона
18 + 4 = 22 см - другая сторона
- 20.07.2018 00:04