Гончар виготовив 27 горщикив и 23 вази.писля випалювання в печи 6 виробив потртскалося.скильки виробив залишилося писля випалювання?
- 27.08.2018 11:16
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)27+23=50(вир.)-виготовив майстер взагалі
2)50-6=44(вир.)
Відповідь-44 вироба залишилось у майстра після обробки в печі
- 28.08.2018 13:59