Протягом 1 години роботи один водяний насос витрачає 5 л бензину. скільки літрів бензину витрачають 12 таких насосів за 8 годин.
- 26.07.2018 19:12
- Математика
Ответы и объяснения 2
1) 5 * 12 = 60 литров - за 1 час
2) 60 * 8 = 480 литров
Ответ 480 литров
- 27.07.2018 20:14
1)12*5=60 л бензину витратять за годину 12 насосів
2)60*8=480 л - бенз витратять 12 насосів за 8 год
- 28.07.2018 11:33