П"ять блокнотів дорожчі за п"ять ручок на 3 грн. Скільки коштуе одна ручка, якщо ціеа ціна блокнота 3 грн. 90 коп?
- 12.08.2018 22:40
- Математика
Ответы и объяснения 1
Для зручності вирішення переводимо грн в копійки
3грн90коп=390коп - ціна блокнота
5*390=1950 коп - вартість 5 блокнотів
1950-300=1650коп - вартість пяти ручок
1650/5=330коп - вартість однієї ручки
переводимо в грн 330коп=3грн30коп
- 13.08.2018 23:19