Туристи були в дорозі 3 години.За першу годину вони пройшли 35%, а за другу 1/3 всього шляху.Яку частину шляху пройшли туристи за третю годину
- 21.08.2018 19:36
- Математика
Ответы и объяснения 1
35%=35/100=7/20=21/60
1/3=20/60
весь путь = 100% = 60/60
60/60 - 21/60 - 20/60 = 19/60
ответ: 19/60
- 22.08.2018 02:19