один фермер постачав молоко на молокозавод протягом 67 днів, а другий протягом 51 дня, порівну кожного дня. Щодня вони здавали однакову кількість молока. Всього другий фермер здав на 944 л молока менше, ніж перший. Скільки літрів молока здав кожний фермер? Запиши розвязання виразом.
- 15.09.2018 13:35
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)67-51=16 на стільки днів другий фермер здавав молоко менше
2)944:16=59 л молока здаваали кожного дня
3)67*59=3953 л здав перший фермер
4)51*59=3009 л здав другий фермер
==========================================
- 15.09.2018 23:32