На склад завезли 6 ц 60 кг овочів: 10 мішків цибулі, по 36 кг у кожному, і кілька мішків моркви, по 60 кг у кожному.Скільки завезли мішків моркви?
зделайте к 17:00
плізззз!!!
- 02.09.2018 20:06
- Математика
Ответы и объяснения 2
6ц60кг=660кг
36*10=360кг- завезли цыбули
660-360=300кг- завезли моркови
300/60=5м- столько мешков моркови завезли
- 03.09.2018 12:45
1 )36*10=360кг- завезли цыбули
2 )660-360=300кг- завезли моркови
3 )300/60=5 м- мешков моркови завезли
- 04.09.2018 17:51