З однієї ділянки зібрали 42 мішки цибулі, а з другої - 29. З другої дільнки зібрали на 715 кг цибулі менше, ніж з першої. Скільки кг цибулі зібрали з кожної ділянки?
- 25.09.2018 19:25
- Математика
Ответы и объяснения 2
42-29= на13 мішків -----менше зібрали з другої ділянки
715:13=55 кг-----------цибулі у одному мішку
42*55=2310 кг----------зібрали з першої ділянки
29*55=1595 кг----------зібрали з другої ділянки.
- 26.09.2018 04:41
1) 42 - 29 = 13 (мішків) - різниця
2) 715 : 13 * 42 = 2310 (кг) - з першої ділянки
3) 2310 - 715 = 1595 (кг) - з другої ділянки
Відповідь: з першої ділянки зібрали 2310 кг, а з другої - 1595 кг.
- 27.09.2018 11:59