Із чисел 2,3,4,5,6 вибери ті значення x,при яких нерівність х *100<500 буде правильною.
- 08.09.2018 22:47
- Математика
Ответы и объяснения 2
Подставим каждую цифру в неравенство.
2*100<500
200<500(правильно)
3*100<500
300<500(правильно)
4*100<500
400<500(правильно)
5*100<500
500=500(не правильно)
6*100<500
600<500(не правильно)
Ответ:2,3,4
;- 09.09.2018 02:00
пiдходять числа 2, 3, 4, бо якщо 2*100=200, 3*100=300 i 4*100=400
;- 09.09.2018 02:28